Systemy Przesuwne - Poznań

Firma Kwadro Design posiada w swoim asortymencie szeroki wybór akcesoriów do produkcji mebli. Poznańska marka ma duże doświadczenie w sprzedaży tego typu produktów, co gwarantuje Ci zakup najlepszej jakości artykułów w naprawdę konkurencyjnych cenach.

Z biegiem lat prosperowania firmy, biuro rozrosło się do rozmiarów nowoczesnego przedsiębiorstwa. Dynamiczny rozwój marki przyczynił się również do poszerzenia asortymentu o nowe modele i produkty w różnorodnych kolorach i kształtach. Prezentowane systemy przesuwne poznańskiej firmy Kwadro Design, cieszą się szczególnym zainteresowaniem.

Przyczyną tego jest bardzo dobre wykonanie, użycie najlepszych materiałów oraz niska cena. Akcesoria do szaf przesuwnych są nakierowane na wygodę oraz bezpieczeństwo użytkownika, spełniając wszelkie normy w zakresie trwałości i odporności. Przy ich pomocy można tworzyć różnorodne systemy przesuwne, które doskonale sprawdzą się zarówno we wnętrzach mieszkalnych, jak i biurowych. Sklep internetowy może zagwarantować bardzo szybki czas realizacji zamówienia, najlepszą jakość akcesoriów oraz solidne zabezpieczenie towaru na czas transportu. Serdecznie zapraszamy do darmowej rejestracji na witrynie sklepu online.


KWADRO DESIGN
Ul. Obornicka 1A
62-090  Bytkowo
tel. 61 847 94 71

Zobacz także:

Meble warsztatowe

Meble warsztatowe

Tarasy drewniane galeria

Tarasy drewniane galeria

Duże stoły rozkładane

Duże stoły rozkładane

Okleina meblowa

Okleina meblowa

Rolety dzień noc - APStudio Łódź

Rolety dzień noc - APStudio Łódź