http://www.ladecora.pl/

W takim razie trafiłaś we właściwe miejsce! Wiele osób, myśląc o aranżacji wnętrza bierze pod uwagę tekstylia, ozdobne detale, oświetlenie, obrazy. I słusznie. W końcu to one w ogromnej mierze decydują o efekcie końcowym. Dobrze dobrany dywan i zasłony sprawiają, że pomieszczenie staje się bardziej przytulne. Odpowiednio dobrane oświetlenie wpływa na nastrój i może sprawić, że mieszkanie będzie wyglądało bardzo designersko. Obrazy mogą dodać ścianom elegancji, humoru, radości – w zależności od tego, na jakie kolory i grafiki postawisz. I choć wszystkie te elementy, mają ogromny wpływ na ostateczny wizerunek salonu i innych pomieszczeń, to wciąż nie można zapominać o jeszcze jednej ważnej kwestii! Mieszkanie bez zieleni wygląda jak hotelowy pokój.

Czy chcesz, żeby właśnie z tym kojarzyło się twoje mieszkanie? Ze sterylnym, banalnym wnętrzem? Na pewno nie! Dlatego koniecznie zadbaj również o roślinność! Kwiaty i rośliny doniczkowe ożywiają mieszkanie. Dodają mu uroku i wdzięku. Zielona barwa wpływa na ludzi kojąco i uspokajająco. Warto otaczać się roślinami. Ich wybór jest obecnie ogromny. Możesz postawić na orientalne i bardzo wytworne drzewko bonsai, lub pustelne sukulenty, które doskonale zaprezentują się w skandynawskim, industrialnym lub nowoczesnym wnętrzu. W salonie świetnie będą wyglądać także paprotki oraz fikusy.

Pamiętaj także o tym, by dobrać odpowiednie doniczki do salonu! Wybierz takie, które podkreślą naturalną urodę roślin, oraz będą się doskonale komponowały z resztą pomieszczenia! To bardzo istotne! Wybierz modne doniczki cementowe lub takie, które posiadają nadrukowane graficzne wzory. Możesz także postawić na jednokolorową klasykę. Wybór należy do ciebie! A możliwości jest naprawdę dużo! Ważne, żeby zakupione przez ciebie doniczki pasowały do wielkości roślin – to pozwoli im zdrowo i szybko rosnąć. Ważne również, żeby były wykonane z wysokiej jakości materiałów, żeby były solidne i trwałe. Dlatego dokonując zakupu, nie kieruj się jedynie ich wyglądem. Weź pod uwagę także aspekty związane z funkcjonalnością!


La Decora
Lutycka 64C/15
64-920 Piła
tel. +48 604 678 334

Zobacz także:

Meble warsztatowe

Meble warsztatowe

Tarasy drewniane galeria

Tarasy drewniane galeria

Duże stoły rozkładane

Duże stoły rozkładane

Okleina meblowa

Okleina meblowa

Rolety dzień noc - APStudio Łódź

Rolety dzień noc - APStudio Łódź