Biuro podróży wycieczki szkolne

Dla wielu uczniów jednym z bardziej ekscytujących momentów w szkole są wycieczki. Aby w pełni pozytywnie zaskoczyły uczniów powinny być starannie zorganizowane. Wyjazdy takie to nie tylko zwiedzanie, ale przede wszystkim przyjemność, dlatego ich program powinien być odpowiednio dostosowany do wieku uczestników. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczniów, rodziców, a także wychowawców, biuro podróży Wycieczkownia oferuje atrakcyjne wycieczki szkolne. Firma organizuje wyjazdy do Anglii i Francji, stawiając głównie na wysoką jakość w połączeniu z przyzwoitą ceną. Dla fanów sztuki z przyjemnością przygotuje niezapomnianą wycieczkę do Luwru, młodszym podróżującym zaś bardziej przypadnie do gustu propozycja odwiedzenia najbardziej popularnego parku rozrywki – Disneylandu. Francja to prawdziwe bogactwo atrakcyjnych i godnych odwiedzenia miejsc, dlatego organizatorzy przygotują program tak, by był on odpowiednio podzielony między poznawanie nowych obiektów, a świetną zabawę.

Wybierając Anglię uczniowie będą mieli doskonałą okazję, by w praktyce poćwiczyć język obcy, a także odwiedzić centralną część dzielnicy West End w Londynie –  Soho, Plac Trafalgarski, czy słynne London Eye. Wycieczka do Anglii jest nie tylko związana z jej stolicą. To także

  • Zamek Królewski w Windsorze,
  • Oxford,
  • położone nad kanałem La Manche
  • Brighton
  • oraz jedna z najsłynniejszych europejskich budowli – Stonehenge.

Przedsiębiorstwo organizuje wycieczki samolotowe i autokarowe z dwoma możliwościami zakwaterowania – u goszczących rodzin angielskich lub z noclegiem w dobrym hotelu. Oferowane wyjazdy są doskonałym sposobem na uczczenie wysokich wyników w nauce, czy też zakończenia roku szkolnego. Korzystają z nich nie tylko szkoły, ale również różnej wielkości firmy, chcące by ich pracownicy w ciekawy sposób mogli się zintegrować. Każdy wyjazd jest „szyty na miarę”, dlatego wszyscy podróżujący, z pewności będą z niego zadowoleni.


Biuro Podróży Wycieczkownia
Bażyńskich 8/33
87-100 Toruń
tel. 698149019